Sika Sikagard-907 W 5l 158930

Doporučená ponuka montana.sk

Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 836×Ďalšie informácie

Balenie: 5l...

• , zakúpené v montana.sk

Použil som na zámkovú dlažbu a vymývanú dlažbu. S výsledkom som spokojný. Voda stojí na povrchu a nevsakuje do dlažby a ľahšie sa čistí. Nečistoty ostávajú na povrchu a nevsakujú.

• , zakúpené v montana.sk

Zatial som nenasiel lepsi impregnat ktory vydrzi aspon 3 roky posobit na beton. A mal som uz viacero od lacnejsieho dan bravena ci drahsieho - teraz nepametam znacku ale stal ma to viac ako 150 eu.

• , zakúpené v montana.sk

Produkt spĺňa moje požiadavky.

Balenie: 5l

• , zakúpené v montana.sk

Produkt spĺňa moje požiadavky.